Zihin Yapınızı Ortaya Çıkaran Bu Görselde Kaç Tane At Görüyorsun?

Zihin Yapınızı Ortaya Çıkaran Bu Görselde Kaç Tane At Görüyorsun?

 Zihin Yapınızı Ortaya Çıkaran Bu Görselde Kaç Tane At Görüyorsun?

Zihin yapınızı ortaya çıkaran kişilik testleri, tarihte pek çok zamanda farklı amaçlarda kullanılmıştır. Günümüzde bu türden pek çok testler vardır ve psikolojiden ilişki danışmanlığına kadar birçok amaç için kullanılmaktadır. Buna ek olarak bu tarz testler önceden askeri personel seçimlerinde yaygın olarak kullanılmıştır.

Hepsinden ekibi olarak zihin yapınızı belirten bu görseli sizlerle paylaşıyor ve nasıl bir zihin yapınız olduğunu söylüyoruz. Bu tarz içerikleri sevdiyseniz beğen tuşuna basıp fikirlerinizi yorum kısmından belirtebilirsiniz.

YUKARIDAKİ GÖRSELDE KAÇ TANE AT GÖRÜYORSUN?

Bazen durumlara yaklaşım tarzınız, kararlarınızı yanlış veya doğru vermenize yol açar. Yani algı önemlidir ve sezgileriniz, yargılarınız karar vermede size yardımcı olur.

 

Bir at görüyorsanız…

resimde gizlenmiş atlar

Eğer bu görselde sadece bir at görüyorsan çok dikkatli değilsin ve genelde yüzeysel bakıyorsun. Ufak şeyleri kafaya takmıyorsun ve çoğunlukla hızlı karar veren birisin. Sana göre herkes bir bütünün parçası ve takım çalışması gücünün farkındasın. Birliğe ve beraberliğe inanıyorsun. Bu özelliğin seni iyi bir takımın parçası ve iyi bir lider yapar.

Ayrıca bazı şeyleri gerçek anlamının ötesinde algılayabilme yeteneğine sahipsin. Gerçeklerini doğru tutmaya çalıştığından dolayı kimsenin seni yapmadığın bir şeye inandırması zor. Buna ek olarak tartışmaları kolay kolay kaybetmezsin. Hislerine inanan ve insanların senin hakkında ne düşündüklerini umursamayan birisin.

5 ila 10 arası at görüyorsanız…

resimde gizlenmiş atlar

5 ila 10 arasında görüyorsan, yaptığın işleri ciddiye alan birisin ve her zaman elinden gelen en iyisini yapmaya çalışıyorsun. Kendin için belirlediğin hedeflere ulaşmakta neredeyse hiç zorluk çekmiyorsun. Bununla birlikte mükemmeliyetçi kişiliğine rağmen bazen özensiz olabiliyorsun. Ama bazen böyle olmasında sorun yok ve bunu şimdiden fark edebilirsin.

Beklenmeyi ve beklemeyi seven birisin. Bu yüzden kontrol etmek için her şeyi planlıyorsun. Ayrıca yaptığınız işlerinizde hedefinize ulaşmak için tekrar tekrar denemekten zorlanmayan birisin. Özgüveni tam ve kendinden emin birisin. Başarısızlıklarının seni etkilemesine izin vermezsin ve her zaman yoluna devam edersin.

11 veya daha fazla at görüyorsanız…

resimde gizlenmiş atlar

11 veya daha fazla at görebiliyorsan, dikkatli ve detaycı bir insansın. Başkasının algılamadığı birçok şeyi algılama yeteneğine sahipsin. Bir işin mükemmel olması için hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan o işi yaparsın. Her şeyin tam istediğin gibi olmasını istersin ve biraz fazla vakit harcarsın. Ama bu bazen geride kalmanıza neden olabiliyor. Genellikle mükemmellik anlayışından dolayı en iyi sonuçlar alırsın. Ancak detaylara verilen vakitleri başka şeyler için kullanabileceğini unutmamalısın. Her zaman daha iyisini yapılabileceğine inanıyorsun veya bunun için en özenli çabayı gösteriyorsun. Ancak akışa devam etmeni ve her şeyi çok fazla ciddiye almamanı öneririz.

Peki sen kaç tane at gördün? yorum kısmından fikir ve düşüncenizi belirtebilirsiniz. Sizi doğru anladığımızı düşünüyorsanız bu yazıyı paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.