Burçlar Hakkında Bilinmeyen Gerçekler – Burcunuz ve Pek Bilinmeyenler

Burçlar Hakkında Bilinmeyen Gerçekler – Burcunuz ve Pek Bilinmeyenler

 Burçlar Hakkında Bilinmeyen Gerçekler – Burcunuz ve Pek Bilinmeyenler

Burçlar hakkında klişeleşmiş birçok bilgi var. Örneğin; Balık burçları duygusaldır, İkizler’in kafası karışıktır, Boğa inatçıdır… Bu sıra böyle uzar gider. Peki burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler? İşte bugün burçlar hakkında az bilinen özellikleri size anlatacağız.

Hepsinden olarak burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler konusunu ele aldık. O halde hadi başlayalım.

Burcunuz?

Burçların Bilinmeyen Özellikleri
KOÇ (21 Mart - 19 Nisan)

Bir Koç ile ilk tanıştığınızda genellikle hoşunuza bir enerji alırsınız, ancak gerçekte olduğundan çok daha agresif görünebilir. Cesur bir kişiliğine sahip Koç'u gerçekten tanımak istiyorsanız; ona güven vermelisiniz. Bu alfa kişiliğin altında hassasiyet ve şefkat gizlidir. Koç, kafasını sık sık bulutlarda tutan gerçekten romantik bir varlıktır. Kendini korumak için bu yanını saklamaya çalışabilir, ama senin yanında kendini rahat hissettiğinde, kendini daha çok açmaya başlayacaktır.
BOĞA (20 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa genellikle iki şeyden biri olarak algılanır: "Rahat ve çok inatçı..." Böyle görünse de gerçekte olan her zaman bu değildir. Dahası, Boğa tembel veya dik başlı olarak adlandırılmaktan nefret eder. Boğa doğru olan için savaşır, soru sorulmasından pek hoşlanmaz. Yani, bazen sadece kavga istiyormuş gibi görünse de, asıl istediği adalettir. Derinlerde bir yerde kararlı, kendinden emin ve enerjik; istediği bir şey olduğunda, ona almak için her şeyi yapmaya hazır birisidir. Yalnız, istediğini aldıktan sonra tembel birine dönüşebilir...
İKİZLER (21 Mayıs - 20 Haziran)

İkizler, kişiliği söz konusu olduğunda genellikle kötü bir izlenim alır. Genellikle astroloji yorumcuları onları iki yüzlü, karamsar bir tip olarak klişeleştiriyor. Evet, duygularını ifade etmesi genellikle onun için zordur ancak o, olumsuz tepkilerden ve kolay kolay güvenmemesinden kaynaklanır. Derinlerde, İkizler tanışacağınız en sağduyulu insanlardan biridir. Açılmadan önce size güvenmesini sağlamak biraz zaman alabilir, ancak bir kez güvendiğinde, göründüğünden daha fazlası olduğunu görebilirsiniz. Sadece yanınızda bir arkadaşa ihtiyacınız olduğunda, arkadaşlarını rahatlatmak için sakinleştirici doğasını her zaman yanında getirir...
YENGEÇ (21 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç, aşırı duygusal (ve huysuz) bir kişi olarak, gardını yüksek tutmaya meyilli olduğu için kolay kolay kimseye güvenip, hislerini anlatmaz. Eleştirilmekten korkmadan kendini başkalarının önünde ifade etmesi biraz zor olabilir. Yengeç son derece zekidir ve genellikle zekasını başkalarının duygularından uzaklaştırmak için kullanır. Bu nedenle, gerçek benliği olmayı tercih etse bile, bazen tamamen rahat olmak yerine suskun kalmayı tercih edebilir. Bununla birlikte, Yengeç yalnızken veya çok yakın arkadaşlarıylayken en rahat kendisidir, bu da onun bu gizli tarafını görmek için onunla çok yakın olmanızı ve size gerçekten güvenmesi gerektiğini söyler.
ASLAN (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Aslan burcu, onu tanımayanlar için kendine güvenen ama temkinli biri gibi görünebilir. Gerçekte, bu o kadar da doğru değil. Dramatik doğası, aynı zamanda sadece kendisi için yaşıyormuş görünmesini sağlayabilir, bu da insanların onların hakkında egolu ve bencil olduklarını düşündürebilir. Aslan burcu ile yakın değilseniz, bunların hepsi adil değerlendirmeler gibi görünebilir. Ancak, Aslan burcu cömert doğasını iyilik için kullanmayı seven çok hassas bir insandır. Ayrıca en yakın arkadaşlarına son derece sadıktır. Eğlenmeyi sever ve bardağın dolu tarafını görmeyi bilir.
BAŞAK (23 Ağustos - 22 Eylül)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Başak çoğu zaman sessiz, bazen yargılayıcı, analitik birisi olarak klişeleşir. Ve daha sık olarak, insanlar Başak'ın her şeyi anladıklarını ve gerçek onu tanımak için zaman almayacaklarını varsayarlar. Başak kendisinin zeki olduğunu biliyor, bu yüzden bunu saklamaya çalışarak zamanını boşa harcamaz. Yaptığı işlerde sorumluluk alan ve titiz davranan Başak, kendince faydasız gördüğü işler içerisine girmeyi reddeder. Aslında, ne istediğini ve nasıl elde edeceğini bilen, kasıtlı, kendi kendine yeten birisidir Başak. Bu güç, nüfuz kazanmasına ve harika bir lider olmasına yardımcı olur.
TERAZİ (23 Eylül - 22 Ekim)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Dışarıdan Terazi daha çok arkadaş canlısı ama sorumluluk almayan bir insan gibi görünür. Bazıları onun yüzeysel olduğunu söyleyebilir çünkü tartışmaların ortasına girmekten hoşlanmaz ama durum her zaman böyle değildir. Terazi'nin her zaman bir şey söylememesi, her şeyi görmediği anlamına gelmez.Terazi, hareket etmeden önce her şeyi düşünen; düşünceli, içe dönük bir kişidir. Aynı zamanda (kendisi ve başkaları için) çok eleştirel bir insandır, bu da kendini her zaman doğru olanı yapmaya adamış olduğu anlamına gelir.
AKREP (23 Ekim - 21 Kasım)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Akrep genellikle içerisinde yaşadığı ikilemlerin ve hallemediği sorunların etkisindedir. İnsanlar gerçekte altında yatan şeyden ziyade algılanan saldırganlığına ve coşkusuna daha fazla odaklanır. Çok tutkulu, güçlü bir insan olduğu doğru olsa da, bu özelliklerini herkesin düşündüğü gibi ifade etmez. Akrep'in dünyadan gizlediği romantik ve nazik bir taraftır. Kendisi için önemli olan şey için savaşmaya çalışır, ancak bunu kapatamayınca insanlar varsayımlarda bulunmaya başlar. Ayrıca idealist, rüya gibi bir hayata bakış açısına sahip, bu da onu göründüğünden çok daha hayalci ve duygusal birisi yapıyor.
YAY (22 Kasım - 19 Aralık)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Yay ile yeni tanışan herkes için sosyal, çekici ve bazen flörtöz birisidir. Eğlenmeyi sever ve her zaman bu eğlenceyi sürdürmenin bir yolunu bulur. Bu tamamen yanlış değil, ancak Yay herkesin düşündüğü gibi sığ bir insan değil. Birçok insan Yay burcunun kaygısız doğasını sever. Aslında göründüğünden daha ciddi olsa da, bazen onun bu yönünü gizlemek ve diğerlerinin en çok sevdiği kişi olmak daha kolaydır. Gerçekte, Yay derin ve analitiktir, her zaman düşünür ve her zaman öğrenmeye isteklidir.
OĞLAK (20 Aralık - 19 Ocak)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Oğlak çoğu zaman çekingen ve ciddi olabilir (ve o bunu bilir), ancak bunun tek nedeni yabancılara açılmasının her zaman kolay olmamasıdır. Oğlak burcunun en büyük (ve en şaşırtıcı) gizli özelliği, çok ilham verici ve iyimser olmasıdır. Çıplak gözle öyle görünmeyebilir ama Oğlak gerçekten pozitif bir insandır. İnsanlar onun çekingen olduğunu söylediğinde, bu genellikle onun felsefi, bilge doğasından gelir; derin bir düşünür olabilir, ama aynı zamanda nasıl eğlenileceğini de bilir...
KOVA (20 Ocak - 18 Şubat)

Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler

Kova söz konusu olduğunda yüzeyin altında çok şey oluyor, ama bu insanları şaşırtabilir. Genellikle sert bir dış kabuğu olan eksantrik ve soğuk biri olarak tasvir edilir, ancak Kova bundan çok uzaktır. Kova bazen kendini sevmekte zorlanır, bu da başkalarına hissiz veya duygusuz olarak yansıyabilir, ancak gerçekte, insanların gerçek benliğini görmelerine izin vermekten her zaman rahat hissetmez. Kova, zor olduğunda bile arkadaşları (ve kendisi) için her zaman ayağa kalkacak ve işler planlandığı gibi gitmediğinde bile topraklanmış olan güvenilir bir kişidir. Aynı zamanda, gerçekte ne olduğu yerine kolayca karamsarlığa dönüşebilen katı bir gerçekçi insandır.
BALIK (19 Şubat - 20 Mart)

Balık, durum ne olursa olsun, hep hafife alınan burçlardan biridir. İnsanlar kendilerini Balık'ın rüya gibi, romantik, duygusal bir insandan başka bir şey olmadığına ikna ettiklerinde, onun gerçek kişiliğinin ne olduğu umurlarında olmaz. Balık bunların hepsi olabilir, ama onunla göründüğünden daha fazlası var. O göründüğü kadar başkalarına bağlı değil; Yine de bunun yardımsever ve kibar olmaktan hoşlanmadığı anlamına geldiğini düşünmeyin. Kendi işini yapmaktan her şeyden daha çok keyif alıyor ve insanların takdir ettiğinden çok daha zeki birisidir. Rüya gibi görünse de, aslında inanılmaz derecede yenilikçi ve düşüncelidir. Hayalleri için savaşmayı ve onları yerine getirmenin hayalini kurar.

Sonuçları Sosyal Medyada Paylaşın:

♦ Burçlar hakkında bilinmeyen gerçekler testimizi nasıl buldunuz? Bu özellikler sizde de bulunuyor mu?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.